РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ ПАРАМЕТРІВ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ ТРУБ З СПЛАВІВ ТИТАНУ ДЛЯ УМОВ ВИСОКОШВИДКІСНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ ТА ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ГАРАНТОВАНОГО РОЗПОДІЛУ ВІДНОШЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙ ПО СТІНЦІ І ДІАМЕТРУ

Понедельник, 25 Апрель 2016

Докладчик

Пилипенко Станислав Владимирович

 • Звание, степень: к.т.н.
 • Организация: Национальная металлургическая академия Украины
 • Город: Днепропетровск
 • Направление калибровка инструмента, сталь, Трубы, холодная прокатка труб


  Тип доклада

  Доклад по законченной работе

  Научный консультант

  Григоренко Владимир Устинович

  Григоренко Владимир Устинович

 • Должность: проф.
 • Звание, степень: профессор, доктор технических наук
 • Организация: Национальная металлургическая академия Украины
 • Подразделение: кафедра "Управления проектами"
 • Город: Днепропетровск
 • E-Mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. | Направление прокатка, сталь, Трубы


  Аннотация

  У доповіді буде викладено теоретичний аналіз і нове розв'язання науково-прикладної проблеми, що полягає у розвитку наукових основ, створенні та впровадженні  комплексного методу розрахунку параметрів процесу високошвидкісної  та беземульсійної холодної прокатки   титанових   труб  для забезпечення роботоспроможності процесу та  мінімальних витрат металу.  

  Вперше  запропоновано залежність для розрахунку  величини обтиску по товщині стінки уздовж конуса деформації, що дозволяє враховувати вплив зміни параметрів випусків калібрів та зазору між калібрами на розподіл величини обтиску між прямим та зворотним  рухами кліті суто теоретичним шляхом.

  Вперше запропоновано математичну модель, що враховує вплив більшості параметрів кривошипно-хитального механізму на зміну величини примусового катаючого радіуса уздовж конуса деформації  на станах  холодної пільгерної прокатки, які мають привід робочої кліті з застосуванням важільної системи.

  Запропоновано математичну модель,  яка враховує   вплив більшості деформаційних та силових параметрів  процесу ХПТ на зменшення дії вісьових сил при створенні необхідних примусових  кінематичних  умов деформації.   

  Розвинено  метод розрахунку температури робочого конуса  при холодній високошвидкісній прокатці труб, та при беземульсійній холодній прокатці труб з титанових сплавів.

  Удосконалено математичну модель, що забезпечує компенсацію термічного викривлення поперечного перерізу  рівчака калібрів при беземульсійній та високошвидкісній прокатці  труб.   

  Запропоновано метод, який дозволяє поряд зі  створенням раціонального розподілу пластичної формозміни труби уздовж конуса деформації одержувати плавні сполучення окремих ділянок розгортки рівчака калібру, що виключає  налипання на рівчак калібру  металу труб з титанових сплавів. 


  Комментарии (0)

  Оставить комментарий

  Please login to leave a comment.